Šampón pre problematickú pokožku hlavy Jean Paul Myné - Libera Shampoo Kyklos 200ml

23,26 € 19,38 € bez DPH
Momentálne nedostupné (>5 ks)

Šampón pre problematickú pokožku hlavy a lupiny s obsahom esenciálnych olejov. Tovar je možné objednať len po odbornej konzultácií s odborníkom.

andopa free popis

Detailné informácie

Podrobný popis

Tento šampón obsahuje zmes esenciálnych olejov ako hinoki, levanduľa, šalvia, cédrové drevo a rozmarín, ako aj zanthalén, pšeničný extrakt a piroktón olamín, ktorý pôsobí proti lupinám a antioxidačným účinkom a zároveň vyrovnáva kožnú mikroflóru. Výťažok z korenia Sichuan pôsobí ako adjuvans na prevenciu podráždenia pokožky hlavy. Pri pravidelnom používaní tento šampón odstraňuje lupiny a zabraňuje ich návratu. Poskytuje úľavu od nepríjemného svrbenia, ktoré sa často vyskytuje pri odlupovaní pokožky hlavy.

kyklos sampon libera oleje andopa sk

Účinky

Ukľudňujúce a protizápalové pôsobenie na pokožku hlavy. Boj proti lupinám a ich ďalšej tvorbe.

Návod na použitie

Šampón pred použitím poriadne pretrepte, aby sa zmiešal esenciálny olej s vodou. Šampón vďaka špeciálne tvarovanému dávkovaču nanášame na suchú pokožku hlavy (priamo na pokožku, nie do rúk! Hlava musí byť suchá) a druhou rukou zatláčame. Opäť celá hlava. Po zatlačení necháme pôsobiť 3 minúty, potom pridáme trošku vody a šampón na pokožke hlavy masírujeme. Po masáži opláchneme vodou.

Produkt používať podľa potrieb.

Správny protokol

Aby sme zabezpečili čo najlepšie výsledky, je potrebné zvoliť správny protokol. Najpresnejší protokol nám dokáže ukázať iba analýza pomocou skeneru na vlasy a pokožku hlavy (iba v profesionálnych salónoch).

Prečo práve Kyklos?

Pomenovanie Kyklos pochádza, z gréckeho slova „cyklus“. Cieľom je obnoviť vlasy do normálneho, správne vyváženého a zdravého stavu. Rovnováha znamená používať správne množstvo – ani príliš veľa, ani príliš málo – čokoľvek, čo prináša harmóniu a jednotnosť.

Za celou línou Kyklos stojí výskumný a vývojový tím Jean Paul Mynè v spolupráci s Dr. Andrea Cardini – lekár špecializujúci sa na trichológiu a fytoterapiu - vytvoril nový a exkluzívny rad špecifických kúr na problémy ako je vypadávanie vlasov, plešatosť, nadmerná produkcia kožného mazu alebo lupiny.

Vlastnosti línie Kyklos

 • Kyklos je inteligentný, efektívny a inovatívny rad produktov.
 • Starostlivo formulované zmesi prírodných a rastlinných látok, ako sú esenciálne oleje, ktoré môžu zlepšiť nielen zdravie vlasov ale aj pokožku hlavy.
 • Náš vedecký výskum ako aj dlhodobé sledovania prinášajú presné a cielene riešenia týchto problémov. 
 • Aromaterapia, znamená liečenie chorôb esenciálnymi olejmi z aromatických liečivých rastlín. 
 • Kozmeceutiká, slovo kozmeceutiká pochádza zo slov kozmetika a farmaceutiká. 
 • Nutraceutiká, spojenie slov výživa a farmaceutiká.
 • Exkluzívna zmes účinných látok na rastlinnej báze pozostáva z množstva rastlinných látok. Všetky rastlinné zložky nájdete v popise produktov alebo v súbore zoznam rastlín.
 • Spôsob, ako obnoviť rovnováhu, je dodržiavať individuálny liečebný plán obsahujúci aktívne zložky na rastlinnej báze, ktoré sú funkčné aj senzorické a ktoré obnovujú pohodu pokožky hlavy a osoby, pričom čo najviac zapadajú do ich životného štýlu, zvykov a charakteru.
 • Vhodné kozmetické zloženie v kombinácii s dobre vyváženou zmesou účinných látok na rastlinnej báze a esenciálnych olejov robí Kyklos tak účinným.
 • Holistický prístup nového radu je to, čo ho robí takým výnimočným a funguje na dvoch frontoch: zvnútra (pomocou doplnku stravy) a zvonku (pomocou šampónu a ampulky).
 • Dobre vyvážené používanie každého produktu je tajomstvom účinnosti každého užívania.

Je Kyklos skutočne účinný?

Z určitosťou vieme povedať, áno je! Línia Kyklos sa zameriava na konkrétne anomálie vonku ale aj vnútri tela. Vysoký podiel esenciálnych olejov, ktoré medzi sebou vytvárajú synergiu látok s priaznivým účinkom pre pokožku hlavy, ktorá zapríčiňuje vypadávanie vlasov, plešatosť, lupiny a ďalšie anomálie. Produkt je bezpečný a nie je návykový. Všetky výrobky Kyklos sú bez vedľajších účinkov!

Premeny pred a po

Vypadávanie vlasov - po 8 týždňoch užívania. Protokol - Vysoké štádium, ošetrenie - Veľmi silné (Protokol - vypadavanie vlasov). Ampulka Densifying Sinergy Pre + Šampón ToningAmpulka Densifying Sinergy Post + Doplnok stravy In Active

vypadavanie kyklos 1 andopa sk

 

Plešatosť/Miniaturizácia vlasov - po 8 týždňoch užívania. Protokol - Poplach, ošetrenie - Silné (Protokol - plešatosť muži, ženy v menopauze). Ampulka Densifying Sinergy Pre + Šampón DensifyingAmpulka Intensity Sinergy + Doplnok stravy In Man

plesatenie 1 andopa sk

 

Plešatosť/Miniaturizácia vlasov - po 8 týždňoch užívania. Protokol - Poplach, ošetrenie - Silné (Protokol - plešatosť muži, ženy v menopauze). Ampulka Densifying Sinergy Pre + Šampón DensifyingAmpulka Intensity Sinergy + Doplnok stravy In Woman Plus

plesatenie 2 andopa sk

 

Plešatosť/Miniaturizácia vlasov - po 16 týždňoch užívania. Protokol - Vysoké štádium, ošetrenie - Veľmi silné (Protokol - plešatosť muži, ženy v menopauze). Ampulka Densifying Sinergy Pre + Šampón Densifying + Ampulka Densifying Sinergy PostAmpulka Intensity Sinergy + Doplnok stravy In Man

* po 16 týždňoch kontrola a prechod na iný slabší/silnejší protokol.

TIP: Utorok postup: Ampulka Densifying Sinergy Pre + Šampón Densifying + Ampulka Densifying Sinergy Post. Piatok postup (posilňujúca dávka): Šampón Densifying + Ampulka Intensity Sinergy. 

plesatenie 4 andopa sk

 

Plešatosť/Miniaturizácia vlasov - po 16 týždňoch užívania. Protokol - Vysoké štádium, ošetrenie - Veľmi silné (Protokol - plešatosť muži, ženy v menopauze). Ampulka Densifying Sinergy Pre + Šampón Densifying + Ampulka Densifying Sinergy PostAmpulka Intensity Sinergy + Doplnok stravy In Man

* po 16 týždňoch kontrola a prechod na iný slabší/silnejší protokol.

TIP: Utorok postup: Ampulka Densifying Sinergy Pre + Šampón Densifying + Ampulka Densifying Sinergy Post. Piatok postup (posilňujúca dávka): Šampón Densifying + Ampulka Intensity Sinergy. 

plesatenie 3 andopa sk

Trpíte problémom, ktorý neviete poriadne indentifikovať?

Vyskúšajte vyšetrenie naším Jean Paul Myné skenerom na vlasy a pokožku hlavy. Diagnostika určí presné problémy a stanoví liečbu.

skener na vlasy a pokozku hlavy

Dodatočné parametre

Kategória: Anomálie s pokožkou hlavy a lupiny
Objem: 200ml
Pre: Mužov, Ženy v menopauze, Ženy v plodnom veku
Problematika: Lupiny vo vlasoch a svrbivá pokožka
Krajina pôvodu: Taliansko

Boj proti problematickej pokožke hlavy

Návod na použitie šampónov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Jean Paul Myné

Jean Paul Mynè sa narodil s cieľom uvádzať na trh vysokú kvalitu v talianskej kozmetike určenej len pre kvalifikovaných profesionálov. Spojením know-how odborných výskumníkov v chémii a biológii, prieskumov trhu medzi kaderníkmi a ich zákazníkmi, talianskeho vkusu pre obchod a podnikanie sme vyvinuli inovatívny produkt vzhľadom, obsahom a výkonom.

Jean Paul Mynè je synonymom pre kvalitu, 100% taliansku výrobu, profesionalitu a rešpekt k ľuďom: záleží na zdraví vlasov aj ľudí, ktorí sa spoliehajú na túto značku. Používanie schválených a vybraných zložiek pri vývoji kozmetických prípravkov.

Žiadny kompromis medzi kvalitou a cenou pri výbere surovín. Sme presvedčení, že len vysokokvalitné suroviny môžu poskytnúť vynikajúce výsledky.