Andopa.sk

Jedinečný štýl, dokonalý dizajn

Kategórie
Archív

Ako sa stať profesionálnym užívateľom?

ako_sa_stat_profesionalny_uzivatelom_hlavny_web_1

Pracujete ako kaderník alebo vlasový stylista? Chcete patriť do ANDOPA tímu a využívať množstvo výhod, ktoré toto členstvo ponúka? Nahliadnite na výhody profesionálnych užívateľov.

Aby ste sa stali profesionálnym užívateľom na našom e-shope musíte byť vyučený kaderník/vlasový stylista a mať pridelené vlastne IČO. Ak spĺňate podmienku vyučenia v obore, ale nemáte živnosť alebo ste na materskej dovolenke alebo ste študentom strednej odbornej školy a máte záujem odoberať od nás profesionálnu kozmetiku, kontaktujte nás pre vytvorenie účtu. Registrácia nebola nikdy jednoduhšia, nasledujte jednotlivé kroky a staňte sa profesionálom už dnes.

Pre vytvorenie profesionálneho účtu potrebujete dve veci:

  • platnú e-mailovú adresu,
  • IČO (identifikačné číslo organizácie).

Ak spĺňate tieto podmienky, vytvorenie profesionálne účtu vám zaberie minútku.

1. Registrácia

Kliknite na ikonku vedľa košíka.

Pokiaľ ste nový užívateľ, jednoducho zadajte e-mailovú adresu pod sekciu Registrácia a následne na e-mail obdržíte prístupové údaje, pokiaľ už účet máte, jednoducho sa prihláste.

2. Úprava profilu

Po registrácií, resp. prihlásení sa do účtu prejdite na fakturačné údaje. Buď prejdite priamo cez adresy > fakturačná adresa > upraviť.

Alebo prejdite priamo na faktúračné údaje stlačením tlačidla tu.

3. Vyplnenie poľa IČO

Posledným bodom pre získanie profesionálneho účtu je vyplnenie políčka IČO, pole IČ DPH a DIČ nie sú povinné pre spustenie profesionálneho účtu. Pole IČO musí obsahovať 8 číslic, bez medzier a bodiek.

Po vyplnení polí vaše zmeny jednoducho uložte.

Váš účet je evidovaný ako profesionálny účet, ktorý vám odomkne všetky produkty a tiež zľavní tovar v kategórií vlasová kozmetika. Veríme, že aj tento návod vám uľahčí registráciu a vy potom môžete jednoducho nakupovať.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *